DigiturkAbone Merkezi 0(212)551 74 74
Digiturk Üyelik
 
Digiturk Süper Lig Kampanyaları Digiturk beIN SPORTS Süper Lig Paketi Kampanyaları

Digiturk beIN SPORTS Süper Lig Paketi Kampanyaları

Digiturk beIN Sports Süper Lig Paketi kampanya fırsatı ile abone olun, 3 Ağustosa kadar indirimli 29,99 TL devam eden aylarda 90,99 TL ödeyerek, Digiturk Giriş paketindeki yüzlerce kanalı ve Süper Lig Full Paketi birlikte izleyin.

  • Ücretsiz Kurulum
  • 3 Ağustosa kadar Mobil lig tv hediye
  • 3 Ağustosa kadar Spor Extra
  • 3 Ağustosa kadar HD hediye
uye-ol
Digiturk beIN SPORTS Süper Lig Paketi Kampanyaları

 

Digiturk beIN SPORTS Türksat Süperlig Paketi Kampanyaları

 

Digiturk beIN SPORTS Türksat Süper Lig Paketi Kampanyaları ile Süper Lig'in Full eksiksiz tüm maçlarını Türksat uydusu üzerinden Spor Extra (İngiltere, İspanya, Fransa, İtalya, Brezilya Ligleri, Formula1 Yarışları, Tenis Turnuvaları, Basketbol Ligleri) veya Süper Paket ( 6 Moviemax kanalıyla en çok ilgi çeken romantik, komedi, western, aksiyon, gerilim filmler) ile kombine edip özgürce izleyebilirsiniz!

 

Digiturk beIN SPORTS Süperlig Paketi Fiyat Listesi

 

Digiturk Paketleri Kampanya İndirimli Dönem
( 3 Ağustosa kadar )
Kampanya İndirimsiz Dönem
( 3 Ağustos sonrası )
 
Giriş Paketi + Süper Lig Full Paket
(Süper Lig'in Tüm Maçları)
 
 
29,99 TL
 

 
90,99 TL
 
 
Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi
(Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)
 

 
29,99 TL
 

 
79,99 TL
 
 
Giriş Paketi + Taraftar Paketleri
(GS, FB ya da BJK takımlarından birinin tüm maçları)
 

 
29,99 TL
 

 
69,99 TL
 

 

Digiturk beIN SPORTS Süperlig Paketi Kampanya Detayları

 

Kampanya kapsamında belirtilen indirimler 18 ay kullanım sözüyle Giriş Paketi ve Süper Lig paketleri (Süper Lig Full, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu ve Anadolu Taraftar) için geçerlidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen Süper Lig paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar ayda 29,99 TL olarak faturalanır. Kampanya kapsamında Giriş + Süper Lig Full paket 3 Ağustos 2017’ye kadar ayda 29,99 TL ve kalan aylar 90,99 TL; Giriş + Şampiyonlar paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar ayda 29,99 TL ve kalan aylar 79,99 TL; Giriş + Taraftar paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar ayda 29,99 TL ve kalan aylar 69,99 TL; Giriş + Şampiyon Anadolu paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar ayda 29,99 TL ve kalan aylar 46,99 TL; Giriş + Anadolu Taraftar paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar ayda 29,99 TL ve kalan aylar 35,99 TL olarak faturalanır. 3 Ağustos 2017’ye kadar Spor Extra ve Mobil Süper Lig paketi hediyedir. 

Mobil Süper Lig paketi ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Paketinine abone olmak için Müşteri Hizmetleri’ni (0 212 551 74 74) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

KURULUM:


Kampanya kapsamında Giriş ve Süper Lig paketlerine 18 ay kullanım sözü verilir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 18 ay kullanım sözü ile iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 80’lik-90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 120 TL olarak ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 95 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

UYDU ALICI:

 

18 ay kullanım sözlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR:

· Hediye süresi bitiminde Spor Extra ve Mobil Süper Lig paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?
Spor Extra ve Mobil Süper Lig paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinize devam etmek için Online İşlemler’den ya da Müşteri Hizmetleri’ni arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.
· Taahhütüm bozulursa ne öderim?
İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

 

Digiturk beIN SPORTS Süper Lig Kampanyasında Neler Var?

Spor Toto Süper Lig Logo

 

Spor Toto Süper Lig Maçları

 

Yıldızlarla Dolu 18 takım! Süper Lig’in heyecan dolu maçları Digiturk beIN SPORTS Süper Lig Paketleri’nde!

 

 

Digiturk Mobil Lig Tv

 

Digiturk beIN SPORTS Spor Toto Süper Lig heyecanı

 

Digiturk beIN SPORTS Spor Toto Süper Lig’deki heyecan dolu maçları ve kıran karana şampiyonluk mücadelesini HD kalitesiyle izle!

 

 

Digiturk Spor Extra Paketi

 

Digiturk beIN SPORTS'dan Her hafta 9 canlı maç

 

Her hafta 9 canlı Spor Toto Süper Lig maçı, maç özetleri, en kritik pozisyonlar ve futbola dair çok daha fazlası Digiturk beIN SPORTS ekranlarında…

 

 

Digiturk Diledigin Zaman

 

En iyi spor programları Digiturk beIN SPORTS'da

 

Usta yorumcuların maç yorumlarıyla efsane spor programı Maraton; dünyanın dört bir yanından futbol hikâyeleriyle Tutkumuz Futbol ve 21 gibi birbirinden güzel spor programları Digiturk beIN SPORTS'da.

 

 

 

Üstelik dilediğin yerde, Digiturk dilediğin zaman seninle!

 

Üstelik dilediğin yerde, dilediğin zaman seninle!
En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, Digiturk Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.digiturkey.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
Digiturk digiturkey.comTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM