DigiturkAbone Merkezi 0(212)551 74 74
Digiturk Üyelik
 
Digiturk Lig Tv Kampanyaları Digiturk Lig Tv Türksat Paket Kampanyaları
Digiturk Lig Tv Türksat Paket Kampanyaları

Digiturk Lig Tv Türksat Paket Kampanyaları

Digiturk Lig Tv Türksat Paket Kampanyaları ile 3 ay % 50 indirimli fiyatlardan faydalanın maçları evinizin rahatlığında sevdiklerinizle doya doya yaşayın.

uye-ol
Kurulum

Digiturk Türksat Lig Tv indirimli kampanya avantajları ile Lig Paketlerine Abone Olmak için Digiturk kampanya fırsatları abone merkezini 0(212) 551 74 74 Arayın!

 

  • 1 ay Spor Extra Hediye,
  • 1 ay kadar Mobil Lig Tv Hediye,
  • 1 ay yetişkin paketi hediye,
  • Kurulum ücretsiz.

 

 

Digiturk Paketleri Kampanya İndirimli Dönem
( 3 AĞUSTOS'A KADAR )
Kampanya İndirimsiz Dönem
( 3 AĞUSTOS SONRASI )
 
Giriş Paketi + Süper Lig Paketi
(Süper Lig'in Tüm Maçları)
 

 
39,99 TL
 

 
81,99 TL
 
 
Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi
(Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)
 

 
39,99 TL
 

 
70,99 TL
 
 
Giriş Paketi + Taraftar Paketleri
(GS, FB ya da BJK takımlarından birinin tüm maçları)
 

 
39,39 TL
 

 
62,99 TL
 

 

FİYATLAR : Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi ve Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar ve Şampiyon Anadolu paketleri için geçerlidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen Lig TV paketi 3 Ağustos 2016 tarihine kadar ayda 39,99 TL olarak faturalanır. 1 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyedir. Mobil Lig TV ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir.


Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar Digiturk İzle öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Bu paketten yararlanmak istiyorsanız Müşteri Hizmetleri'ni arayarak (0 212 551 74 74)  üyemiz olabilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

KURULUM: Bu hizmet dahilinde 18 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 18 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Eğer binada Digiturk merkezi Sistemi varsa çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum esnasında alınır. Binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. ücretsiz kurulum hizmetine 20 m kablo dâhildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICI: Digiturk uyumlu irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 digiturkey.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
TEKNİK SERVİS
Digiturk digiturkey.comTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM