DigiturkAbone Merkezi 0(212)551 74 74
Digiturk Üyelik
 
Digiturk Lig Tv Kampanyaları Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi Kampanyaları
Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi Kampanyaları

Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi Kampanyaları

Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi Kampanya Fırsatı

 

Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi kampanya fırsatı ile abone olun, 3 ay indirimli 29,99 TL devam eden aylarda 81,99 TL ödeyerek Digiturk Giriş paketindeki yüzlerce kanalı ve Süperlig Paketi maç keyfini birlikte izleyin.

Ücretsiz Kurulum 1 ay Spor Extra, Mobil Lig TV, Yetişkin Paketi Hediye.

uye-ol
Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi Kampanyaları

 

Digiturk Türksat Süperlig Paketi Kampanyaları

 

Digiturk Türksat Süperlig Paketi Kampanyaları ile Süper Lig'in eksiksiz tüm maçlarını Türksat uydusu üzerinden Spor Extra (İngiltere, İspanya, Fransa, İtalya, Brezilya Ligleri, Formula1 Yarışları, Tenis Turnuvaları, Basketbol Ligleri) veya Süper Paket ( 6 Moviemax kanalıyla en çok ilgi çeken romantik, komedi, western, aksiyon, gerilim filmler) ile kombine edip özgürce izleyin!

 

Digiturk Türksat Süperlig Paketi Fiyat Listesi

 

Digiturk Paketleri Kampanya İndirimli Dönem
( 3 AY )
Kampanya İndirimsiz Dönem
( 3 AY SONRASI )
 
Giriş Paketi + Süper Lig Paketi
(Süper Lig'in Tüm Maçları)
 
 
29,99 TL
 

 
81,99 TL
 
 
Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi
(Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)
 

 
29,99 TL
 

 
70,99 TL
 
 
Giriş Paketi + Taraftar Paketleri
(GS, FB ya da BJK takımlarından birinin tüm maçları)
 

 
29,99 TL
 

 
62,99 TL
 

 

Digiturk Türksat Süperlig Paketi Kampanya Detayları

 

Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi ve tüm Lig TV paketleri (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu ve Anadolu Taraftar) için geçerlidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen Lig TV paketi ilk 3 ay ayda 29,99 TL olarak faturalanır. Kampanya kapsamında Giriş + Süper Lig paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 81,99 TL; Giriş + Şampiyonlar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 70,99 TL; Giriş + Taraftar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 62,99 TL; Giriş + Şampiyon Anadolu paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 41,99 TL; Giriş + Anadolu Taraftar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 31,99 TL olarak faturalanır. 1 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyedir. 

 

Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar Digiturk İzle Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni (0 212 551 74 74) arayarak veya Online iletişim formu aracılığıyla üye olabilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Eylül 2016 tarihine kadar geçerlidir.

 

KURULUM:


Digiturk Türksat Süperlig Paketi Kampanyası kapsamında Digiturk Giriş ve Lig TV paketlerine 12 ay taahhüt verilir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 12 ay taahhütle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli Digiturk yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

 

UYDU ALICI:


12 ay taahhütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR:


· Hediye süresi bitiminde Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?
Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üye olmak için Online iletişim formu ya da Digiturk Lig TV Müşteri Hizmetleri’ni ( 02125517474) arayarak dilediğiniz pakete üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
· Taahhütüm bozulursa ne öderim?
İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

 

Digiturk Eutelsat Süperlig Paketi Kampanyaları

 

Süper Lig'in eksiksiz tüm maçlarını Eutelsat uydusu üzerinden Spor Extra (İngiltere, İspanya, Fransa, İtalya, Brezilya Ligleri, Formula1 Yarışları, Tenis Turnuvaları, Basketbol Ligleri) veya Süper Paket (9 Moviemax kanalıyla en çok ilgi çeken romantik,  komedi, western,  aksiyon, gerilim filmler) ile kombine edip özgürce izleyin!

 

Digiturk Eutelsat Süperlig Paketi Fiyat Listesi

Digiturk Paketleri Kampanya İndirimli Dönem
( 3
AY KADAR)
Kampanya İndirimsiz Dönem
( 3
AY SONRASI )
 
Giriş Paketi + Süper Lig Paketi
(Süper Lig'in Tüm Maçları)
 
 
29,99 TL
 
87,99 TL
 
Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi
(Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)
 
 
29,99 TL
 
76,99 TL
 
Giriş Paketi + Taraftar Paketleri
(GS, FB ya da BJK takımlarından birinin tüm maçları)
 
 
29,99 TL
 
 
68,99 TL

 

 

Digiturk Eutelsat Süperlig Paketi Kampanya Detayları

 

Digiturk Eutelsat Süperlig Paketi kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi ve tüm Lig TV paketleri (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu veya Anadolu Taraftar) için geçerlidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen Lig TV paketi 3 ay sadece 29,99 TL olarak faturalanır. 3 Ekim 2016’ya kadar Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyedir. Mobil Lig TV ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz.

 

Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar Digiturk İzle Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni (0 212 551 74 74) arayarak veya Online iletişim formu aracılığıyla üye olabilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerlidir.

 

KURULUM:

 

Digiturk Eutelsat Süperlig Paketi kampanyası kapsamında Giriş ve Lig TV paketlerine 12 ay taahhüt verilir. Tüm yayınlar Eutelsat uydusu üzerinden izlenir. 12 ay taahhütle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

 

UYDU ALICI:

 

12 ay taahhütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR:


· Hediye süresi bitiminde Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?
Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinize devam etmek için Digiturk Online İşlemler’den ya da Müşteri Hizmetleri’ni arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.
· Taahhütüm bozulursa ne öderim?
İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

 

 

Süperlig Kampanyasında Neler Var?

Lig Tv Süperlig Logo

 

Spor Toto Süper Lig: Spor Toto Süper Lig’deki heyecan dolu maçları ve şampiyonluk mücadelesini canlı canlı izle!

 

 

Digiturk Mobil Lig Tv

 

Mobil Lig TV: Hediye Mobil LİG TV ile futbol heyecanını yanında taşı, LİG TV'yi web'de, cepte, tablette 1 ay ücretsiz izle.

 

 

Digiturk Spor Extra Paketi

 

Ekstra Spor Heyecanı: Hediye Spor Extra Paketi'yle; İngiltere Premier Lig, Turkish Airlines Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi, ATP Masters tenis turnuvalarını 1 ay ücretsiz izle.

 

 

Digiturk Diledigin Zaman

 

Dilediğin Zaman: Digiturk Dilediğin Zaman özellikli uydu alıcınızı internete bağlayarak 1000’in üzerinde filmi, en güzel yerli ve yabancı dizileri, sevdiğiniz programları ve çok daha fazlasını kaydetmeye gerek kalmadan izleyebilir kendi yayın akışınızı oluşturabilirsiniz.

 

 

Digiturk Yetişkin Paketi

Yetişkin Kanalları: Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının keyfini çıkar !

 

Üstelik dilediğin yerde, Digiturk dilediğin zaman seninle!

 

Üstelik dilediğin yerde, dilediğin zaman seninle!
En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, Digiturk Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.digiturkey.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
TEKNİK SERVİS
Digiturk digiturkey.comTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM