DigiturkAbone Merkezi 0(212)551 74 74
Digiturk Üyelik
 
Digiturk Lig Tv Kampanyaları Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi Kampanyaları
Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi Kampanyaları

Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi Kampanyaları

Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi kampanya fırsatı ile abone olun, ilk 3 ay % 50 indirimli  39,99 TL devam eden aylarda 87,99 TL ödeyerek Digiturk giriş paketindeki yüzlerce kanalı ve maç keyfini izleyin.

uye-ol
Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi Kampanyaları

Digiturk Türksat Süperlig Paketi; Süper Lig'in eksiksiz tüm maçlarını Türksat uydusu üzerinden Spor Extra (İngiltere, İspanya, Fransa, İtalya, Brezilya Ligleri, Formula1 Yarışları, Tenis Turnuvaları, Basketbol Ligleri) veya Süper Paket ( 6 Moviemax kanalıyla en çok ilgi çeken romantik, komedi, western, aksiyon, gerilim filmler) ile kombine edip özgürce izleyin!

 

 

Digiturk Paketleri Kampanya İndİrİmlİ DÖnem
( 3 AĞUSTOS'A KADAR )
Kampanya İndİrİmsİz DÖnem
( 3 AĞUSTOS SONRASI )
 
Giriş Paketi + Süper Lig Paketi
(Süper Lig'in Tüm Maçları)
 
 
39,99 TL
 

 
81,99 TL
 
 
Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi
(Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)
 

 
39,99 TL
 

 
70,99 TL
 
 
Giriş Paketi + Taraftar Paketleri
(GS, FB ya da BJK takımlarından birinin tüm maçları)
 

 
39,39 TL
 

 
62,99 TL
 

 

 

Digiturk Eutelsat Süperlig Paketi; Süper Lig'in eksiksiz tüm maçlarını Eutelsat uydusu üzerinden Spor Extra (İngiltere, İspanya, Fransa, İtalya, Brezilya Ligleri, Formula1 Yarışları, Tenis Turnuvaları, Basketbol Ligleri) veya Süper Paket (9 Moviemax kanalıyla en çok ilgi çeken romantik,  komedi, western,  aksiyon, gerilim filmler) ile kombine edip özgürce izleyin!

 

 

Digiturk Paketleri Kampanya İndİrİmlİ DÖnem
( 3 AĞUSTOS'A KADAR)
Kampanya İndİrİmsİz DÖnem
( 3 AĞUSTOS SONRASI )
 
Giriş Paketi + Süper Lig Paketi
(Süper Lig'in Tüm Maçları)
 
 
39,99 TL
 
87,99 TL
 
Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi
(Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)
 
 
39,99 TL
 
76,99 TL
 
Giriş Paketi + Taraftar Paketleri
(GS, FB ya da BJK takımlarından birinin tüm maçları)
 
 
39,99 TL
 
 
68,99 TL

 

Digiturk Süperlig Paketi Turcell Superonline İnternet Kampanyası;

 

 

Digiturk Lig Tv Paketleri Fiber Adsl  Yalın
Türksat Giriş Paketi + Süper Lig Paketi + Limitsiz İnternet 108,99 TL 119,99 TL 131,99 TL
Türksat Giriş Paketi + Süper Lig Paketi + Limitsiz İnternet + Hd 123,99 TL 124,99 TL 136,99 TL
Eutelsat Giriş Paketi + Süper Lig Paketi + Limitsiz İnternet 124,99 TL 124,99 TL 138,99 TL
Eutelsat Giriş Paketi + Süper Lig Paketi + Limitsiz İnternet + Belgesel 129,99 TL 129,99 TL 143,99 TL

 

 

Süperlig Kampanyasında Neler Var?

Lig Tv Süperlig Logo

 

Spor Toto Süper Lig: Spor Toto Süper Lig’deki heyecan dolu maçları ve şampiyonluk mücadelesini canlı canlı izle!

 

 

Digiturk Mobil Lig Tv

 

Mobil Lig TV: Hediye Mobil LİG TV ile futbol heyecanını yanında taşı, LİG TV'yi web'de, cepte, tablette 1 ay ücretsiz izle.

 

 

Digiturk Spor Extra Paketi

 

Ekstra Spor Heyecanı: Hediye Spor Extra Paketi'yle; İngiltere Premier Lig, Turkish Airlines Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi, ATP Masters tenis turnuvalarını
1 ay ücretsiz izle.

 

 

Digiturk Diledigin Zaman

 

Dilediğin Zaman: Digiturk Dilediğin Zaman özellikli uydu alıcınızı internete bağlayarak 1000’in üzerinde filmi, en güzel yerli ve yabancı dizileri, sevdiğiniz programları ve çok daha fazlasını kaydetmeye gerek kalmadan izleyebilir kendi yayın akışınızı oluşturabilirsiniz.

 

 

Digiturk Yetişkin Paketi

Yetişkin Kanalları: Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının keyfini çıkar !

 

FİYATLAR: Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi ve tüm Lig TV paketleri (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu veya Anadolu Taraftar) için geçerlidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen Lig TV paketi 3 Ağustos 2016 tarihine kadar ayda 39,99 TL olarak faturalanır. 1 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyedir. Mobil Lig TV ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar Digiturk İzle öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Bu paketten yararlanmak istiyorsanız Müşteri Hizmetleri'ni arayarak (0 212 551 74 74)  üyemiz olabilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

KURULUM: Bu hizmet dahilinde 18 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 18 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Eğer binada Digiturk merkezi Sistemi varsa çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum esnasında alınır.

 UYDU ALICI: Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 digiturkey.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
TEKNİK SERVİS
Digiturk digiturkey.comTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM