DigiturkAbone Merkezi 0(212)551 74 74
Digiturk Üyelik
 
Digiturk Lig Tv Kampanyaları Digiturk Lig Tv Anadolu Taraftar Paketi Hd Kampanyaları
Digiturk Lig Tv Anadolu Taraftar Paketi Hd Kampanyaları

Digiturk Lig Tv Anadolu Taraftar Paketi Hd Kampanyaları

Digiturk Lig Tv Anadolu Taraftar Hd Kampanya Fırsatı ile abone olun, ilk 3 indirimli 39,99 TL devam eden aylarda 41,99 TL ödeyerek Digiturk Giriş Paketindeki yüzlerce kanalı ve maç keyfini Hd kalitesinde izleyin.

uye-ol
Digiturk Lig Tv Anadolu Taraftar Paketi Hd Kampanyaları

Digiturk Türksat Anadolu Taraftar Paketi; Anadolu Taraftar Paketi'nin eksiksiz tüm maçlarını Türksat uydusu üzerinden Spor Extra (İngiltere, İspanya, Fransa, İtalya, Brezilya Ligleri, Formula1 Yarışları, Tenis Turnuvaları, Basketbol Ligleri) veya Süper Paket ( 6 Moviemax kanalıyla en çok ilgi çeken romantik, komedi, western, aksiyon, gerilim filmler) ile kombine edip özgürce izleyin!

 

 

Digiturk Lig Tv Paketleri

Fiyat

 
Giriş Paketi + Anadolu Taraftar Paketi (Tüm Maçlar) 31,99TL  
Giriş Paketi + Anadolu Taraftar Paketi + Spor Extra 51,99 TL  
Giriş Paketi + Anadolu Taraftar Paketi + Süper Paket 45 TL  

 

 

Digiturk Eutelsat Anadolu Taraftar Paketi; Anadolu Taraftar Paketi'nin eksiksiz tüm maçlarını Eutelsat uydusu üzerinden Spor Extra (İngiltere, İspanya, Fransa, İtalya, Brezilya Ligleri, Formula1 Yarışları, Tenis Turnuvaları, Basketbol Ligleri) veya Süper Paket (9 Moviemax kanalıyla en çok ilgi çeken romantik,  komedi, western,  aksiyon, gerilim filmler) ile kombine edip özgürce izleyin!

 

 

Digiturk Lig Tv Paketleri Fiyat  
Giriş Paketi + Anadolu Taraftar Paketi (Tüm Maçlar) 31,99TL  
Giriş Paketi + Anadolu Taraftar Paketi + Spor Extra 51,99 TL  
Giriş Paketi + Anadolu Taraftar Paketi + Film Paketi 45 TL  

 

 

 

Anadolu Taraftar Paketi Kampanyasında Neler Var?

Lig Tv Süperlig Logo

 

Spor Toto Taraftar: Spor Toto Taraftar’deki heyecan dolu maçları ve şampiyonluk mücadelesini canlı canlı izle!

 

 

Digiturk Mobil Lig Tv

 

Mobil Lig TV: Hediye Mobil LİG TV ile futbol heyecanını yanında taşı, LİG TV'yi web'de, cepte, tablette 1 ay ücretsiz izle.

 

 

Digiturk Spor Extra Paketi

 

Ekstra Spor Heyecanı: Hediye Spor Extra Paketi'yle; İngiltere Premier Lig, Turkish Airlines Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi, ATP Masters tenis turnuvalarını
1 ay ücretsiz izle.

 

 

Digiturk Diledigin Zaman

 

Dilediğin Zaman: Digiturk Dilediğin Zaman özellikli uydu alıcınızı internete bağlayarak 1000’in üzerinde filmi, en güzel yerli ve yabancı dizileri, sevdiğiniz programları ve çok daha fazlasını kaydetmeye gerek kalmadan izleyebilir kendi yayın akışınızı oluşturabilirsiniz.

 

 

Digiturk Yetişkin Paketi

Yetişkin Kanalları: Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının keyfini çıkar !

 

FİYATLAR: Bu hizmetten faydalanmak için Digiturk Giriş Paketi üzerine Lig Tv paketlerinden birine (Taraftar, Taraftar, Taraftar, Şampiyon Anadolu, Anadolu Taraftar) üye olunması gerekmektedir. üyeliğinizdeki Giriş Paketi ve seçtiğiniz Lig Tv Taraftar Paketi 31 TL olarak faturalanır. 1 ay Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketleri hediyedir. 3 ay HD paketi ücretsizdir. Mobil Lig TV ile webten, cepten ya da tabletten dilediğin Yerde uygulaması ile Taraftar maçları canlı izlenebilir. Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilirsiniz.

Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar Digiturk İzle öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Bu paketten yararlanmak istiyorsanız Müşteri Hizmetleri'ni arayarak (0 212 551 74 74)  üyemiz olabilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

KURULUM: Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. ücretsiz kurulum hizmetine 20 m kablo dâhildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICI: Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 digiturkey.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
TEKNİK SERVİS
Digiturk digiturkey.comTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM