DigiturkAbone Merkezi 0(212)551 74 74
Digiturk Üyelik
 
Digiturk Digiturk Lig Tv Haber Digiturk Lig Tv Kampanyaları Hd
Digiturk Lig Tv Kampanyaları Hd

Digiturk Lig Tv Kampanyaları Hd

Kıyasıya Mücadele Digiturk’te! Lig TV ilk 3 ay %50 İndirimli! Lig Tv Şampiyonlar Paketini ilk 3 ay 39,99 TL'ye izleyebilirsiniz.

 

  • 1 Ay Spor Extra
  • Çanak Anteni Olana Kurulum Ücretsiz!
  • 1 Ay Yetişkin Paketi
  • 1 Ay Mobil Lig TV
uye-ol
Digiturk Lig Tv Kampanyaları Hd

Digiturk Lig Tv Kampanyasına Neler Dahil?

 

Spor Toto Süper Lig Maçları; Yıldızlarla Dolu 18 takım! Süper Lig’in heyecan dolu maçları Lig TV Paketleri’nde!

 

Mobil Lig TV; Hediye Mobil Lig TV ile Lig TV’ni dilediğin yerde seninle! Mobil Lig TV ile Lig TV’yi webte, cepte, tablette 1 ay boyunca ücretsiz izle!

 

Spor Extra; İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvasını 1 ay boyunca ücretsiz izle!

 

Yetişkin Paketi; Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının 1 ay boyunca keyfini çıkar!

 

Digiturk Paketleri Kampanya İndİrİmlİ DÖnem
( 3 AĞUSTOS'A KADAR)
Kampanya İndİrİmsİz DÖnem
( 3 AĞUSTOS SONRASI )
 
Giriş Paketi + Süper Lig Paketi
(Süper Lig'in Tüm Maçları)
 

 
39,99 TL
 

 
87,99 TL
 
 
Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi
(Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)
 

 
39,99 TL
 

 
76,99 TL
 
 
Giriş Paketi + Taraftar Paketleri
(GS, FB ya da BJK takımlarından birinin tüm maçları)
 

 
39,99 TL
 

 
68,99 TL
 

 

Lig TV’ye Üye Olanları Bekleyen Hediyeler

 

Kurulum Ücretsiz , 1 Ay Spor Extra, Mobil Lig TV, Yetişkin Paketi Hediye!

 

Üstelik dilediğin yerde, dilediğin zaman seninle!


En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

 

Kampanya Bilgileri

 

FİYATLAR: Digiturk Lig Tv Kampanyaları Hd hizmetinden faydalanmak için 12 ay taahhüt ile Giriş Paketi üzerine Lig TV paketlerinden birine (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu, Anadolu Taraftar) üye olunması gerekmektedir. Giriş Paketi ile birlikte seçilen Lig TV paketleri (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu veya Anadolu Taraftar Paketi ) ilk 3 ay boyunca %50 indirimli faturalanır. Giriş Paketi ve Şampiyon Anadolu Paketi ilk 3 ay boyunca 39,99 TL, sonrasında 51,99 TL ; Giriş Paketi ve Anadolu Taraftar Paketi ise ilk 3 ay boyunca 39,99 TL, sonrasında 41,99 TL olarak faturalanır.1 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketleri hediyedir. Mobil Lig TV ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile Süper Lig maçları canlı izlenebilir. Ayrıca; 12 ay kullanım sözü verilmesi durumunda HD servisi, Digiturk Plus veya Dilediğin Zaman özellikli Digiturk Plus bedeli ilk 3 ay boyunca ücretsizdir.

Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçları İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alabilirsiniz. Digiturk Paketlerine Müşteri Hizmetleri'ni (0 212 551 74 74)  arayarak üye olabilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir.

 

KURULUM: Bu hizmet dahilinde 18 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 18 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Eğer binada Digiturk merkezi Sistemi varsa çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum esnasında alınır.

 

UYDU ALICI: 12 ay taahhütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Sıkça Sorulan Sorular


 Hediye süresi bitiminde Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?


Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinizi devam ettirmek için online işlemlerden ya da Digiturk Müşteri Hizmetleri'ni arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.


• Taahhütüm bozulursa ne öderim?


İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 digiturkey.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
TEKNİK SERVİS
Digiturk digiturkey.comTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM