DigiturkAbone Merkezi 0(212)551 74 74
Digiturk Üyelik
 
Digiturk Digiturk Kampanyalar Digiturk Giriş Paketi Turksat Kampanyası
Digiturk Giriş Paketi Turksat Kampanyası

Digiturk Giriş Paketi Turksat Kampanyası

Digiturk Giriş Paketi  ilk 5 ay 16,99 TL! Digiturk Giriş paketine abone olmak isteyenler için kampanya fırsatları ve hediyeler;

 

  • Kurulum ücretsiz,
  • İlk Ay Derbisiz Lig Tv hediye,
  • 24 ay boyunca HD servisi dahil.
uye-ol
FİYATLAR
  Digiturk Giriş paketine İlk 5 ay 16,99, 6 ay sonra 21,99TL! Digiturk Giriş Paketi Turksat kampanyası'nda bulunan tüm kanalları izleyebilirsiniz.
 
 
İlk 5 ay (İndirimli) 6. - 12. ay
 
16,99 TL / Ay
 
 
21,99 TL / Ay
 

 

KURULUM

Digiturk Giriş Paketi Turksat Kampanyası'ndan yararlanmak için 12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Eğer binada Digiturk merkezi Sistemi varsa çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum esnasında alınır.

 

Eğer binada Digiturk bireysel veya merkezi uydu sistemi var ise çanak anten sistemi kurulmaz, Digiturk bina uydu sistemine bağlantı yapılır. ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belde belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli Digiturk yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.
UYDU ALICI

 Digiturk Giriş Paketi kampanya avantajı ile üye olan müşterilerimize Digiturk Uydu alıcısı, abonelik süresi boyunca abonelerimizin kullanımına verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, Digiturk Giriş Paketi aboneliğiniz süresi boyunca, Digiturk servis garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir Digiturk uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR
Abone olduğunuz Digiturk Giriş Paketinde bulunan tüm HD kanalları Digiturk Giriş Paketi fırsat kampanya teklifi kapsamında izleyebilirsiniz. 
Digiturk Giriş Paketi Turksat Kampanyası’na 12 ay taahhüt verdiğiniz halde ilk ay derbisiz Lig TV, spor extra ve yetişkin paketi açık! Digiturk Giriş Paketi Turksat Kampanyası dışındaki kampanya fırsatları hakkında bilgi alıp abone merkezi Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak (0212 441 0 473) üyeliğinizi başlatabilirsiniz. 
Digiturk Giriş Paketi kampanya hizmeti 3 Mart2016 tarihine kadar geçerlidir.
ABONE OL

Digiturk Giriş Paketine abone olmak için Digiturk Abone Merkezi Müşteri Temsilcilerimiz ile 0212 441 0 473  görüşerek üyelik servis kurulum talep işlemlerinizi başlatabilirsiniz, veya İletişim Formunu Doldurun Biz Sizi Arayalım!

T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 digiturkey.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
TEKNİK SERVİS
Digiturk digiturkey.comTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM