DigiturkAbone Merkezi 0(212)551 74 74
Digiturk Üyelik
 
Digiturk Digiturk Kampanyalar Digiturk Film Paketi Kampanyası
Digiturk Film Paketi Kampanyası

Digiturk Film Paketi Kampanyası

Digiturk Film Paketi + HD ve yüzlerce kanal ilk 3 ay 19,99 TL!

 

  • Kurulum Aktivasyon ücretsiz,
  • İlk ay Lig Tv ve Spor Extra hediye,
  • 12 ay Hd hediye!
uye-ol
DIGITURK FİLM PAKETİNDE NELER VAR?

Her ay 1000 film, ayda 100 yeni filmi izleyebilirsiniz.
• Film paketinde oynanan tüm filmleri Tv’de, Web’de, Cepte ve Tablette dilediğiniz an ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. 
• 9 adet Hd görüntü kalitesi ve Dolby Surround ses kalitesiyle toplam 10 film kanalı ve filmleri 3D izleme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
• Türkçe dublaj veya Türkçe/İngilizce altyazı seçenekleri ile Film Keyfi sizi bekliyor.

DIGITURK FİLM PAKETİ FİYATLARI ÖDEME TABLOSU

Digiturk Giriş paketi + Film Paketi ilk 3 ay 19,99 TL kalan aylar 35,99 TL.

 

  İlk 3 ay Kalan Aylar 
Digiturk Giriş + Film Paketi + HD 19,99 TL 39,99 TL

 

  • Aktivasyon ve kurulum hediye,
  • 1 yıl Hd keyfi Hediye,
  • İlk ay Lig Tv ve Spor Extra hediye.

 

* İlk ay Lig TV hediyesine Fenerbahçe – Galatasaray maçı dahil degildir. Bu maçı, üyeligindeki paketlerinde Fenerbahçe / Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredebilecektir.

* Digiturk HD formatta yayın yapan film kanallarının SD yayını da mevcuttur. MoviemaxTurk HD'de bazı içerikler sadece SD formatta yayınlanmaktadır.

KURULUM:

Digiturk Giriş Paketi + Film Paketi Kampanya avantajlarından faydalanmak için abone merkezi müşteri hizmetlerini arayarak 0(212) 551 74 74 üyeliğinizi başlatabilirsiniz. 12 ay taahhütlü Film paketine abone olan kullanıcılarımıza kurulum ücretsiz! Binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina uydu sistemine bağlantı yapılır. ücretsiz kurulum hizmetine 20 m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli Digiturk yetkili teknik servisimizce kurulum anında alınır.

UYDU ALICISI:

Digiturk uydu alıcısı, abonelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR:

Kampanya 12 ay taahhütle Giriş+Film+HD Paketini kapsar. Giriş+Film+HD paketi, ilk 3 ay ayda 19,99 TL, kalan aylar aylık 39,99TL’dir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Kampanya 03 Mart 2015’e kadar yeni üyelikte geçerlidir. Bu kampanyadan Turksat uydusu üzerinden yararlanmak için Turksat Giriş+Film paketine 12 ay taahhütle üye olunmalıdır. Turksat’ta 1 yıl HD hediyesi sunulmamaktadır. Turksat Film paketi, SD formatta olup Moviemax Premier, Turk, Stars, Action, Comedy ve Family kanallarını kapsar. Turksat Giriş+Film Paketi, ilk 3 ay ayda 19,99 TL, kalan aylar aylık 35,99 TL’dir.

T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.digiturkey.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
TEKNİK SERVİS
Digiturk digiturkey.comTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM