DigiturkAbone Merkezi 0(212)551 74 74
Digiturk Üyelik
 
Digiturk Digiturk Kampanyalar Digiturk Engelli kampanyası ile % 50 indirimli!
Digiturk Engelli kampanyası ile % 50 indirimli!

Digiturk Engelli kampanyası ile % 50 indirimli!

Engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz, şehit eşleri, vazife malulleri ve eşleri Digiturk paketlerini %50 indirimli izlesin diye kampanya fırsatları devam ediyor.

uye-ol
FİYATLAR

 Digiturk Engelli vatandaşlarımıza, gazilerimize, şehit eşlerine, vazife malulleri ve eşlerine % 50 indirimli kampanyası kapsamında belirtilen 11 TL'den başlayan indirimli fiyatlar tüm Eutelsat Digiturk Lig TV paketleri ( Film, Dizi, Keyif, Belgesel, Spor, Müzik Eğlence, Haber Dünya, Çocuk, Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu ve Anadolu Taraftar ) için geçerli olup, abone olacagınız paketin maçlarını ve kanallarını kapsamaktadır.

Digiturk Lig Tv Müşteri Hizmetleri’ni arayarak (0 212 441 0 473) Digiturk Engelli vatandaşlarımıza, gazilerimize, şehit eşlerine, vazife malulleri ve eşlerine %50 fiyat indirimli Paketler kampanya fırsatı ile üyeliğini başlatabilirsiniz.

 

DİGİTURK PAKETLERİ

Giriş paketi(engelli )

 

FİYAT

11

Giriş paketi+hd   18
Giriş+1 keyif   13,5
Giriş+film   23
Giriş+dizi   23
Giriş+superlig   49
Giriş+şampiyonlar   43,5
Giriş+taraftar   39,5
Giriş+şampiyon anadolu   31
Giriş+anadolu taraftar   23,5
Giriş+sporextra   25
KURULUM

 

Digiturk Giriş Paketi Turksat Kampanyası'ndan yararlanmak için 12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Eğer binada Digiturk merkezi Sistemi varsa çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum esnasında alınır.

 
Eğer binada Digiturk bireysel veya merkezi uydu sistemi var ise çanak anten sistemi kurulmaz, Digiturk bina uydu sistemine bağlantı yapılır. ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belde belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli Digiturk yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

 

UYDU ALICI

Digiturk uydu alıcı ile sadece eutelsat paketleri izlenebilir. Uydu alıcının interaktif özelliği yoktur.Eğer uydu alıcınız HD ise paketinizin kapsadığı tüm Digiturk HD kanalları izleyebilirsiniz.

DETAYLAR

Digiturk Paketlerinde %50 indirim kampanyasından yararlanabilmesi için engellinin aşağıdaki belgelerden biri ile durumu belgelemesi gerekmektedir:

- T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği
- Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
- Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
- Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
- Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)

Belirtilen belgenin ibraz edilmesi halinde bu kampanya kapsamında sadece tek bir üyelik hakkı bulunmaktadır.
Digiturk Paketlerinde %50 indirim kampanya fırsatı kapsamında 12 ay taahhüt alınmaktadır.

T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 digiturkey.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
TEKNİK SERVİS
Digiturk digiturkey.comTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM