DigiturkÜye Ol 0(546)551 74 74
Digiturk Üyelik
 
Digiturk Digiturk Ek Servisler Digiturk beIN CONNECT

Digiturk beIN CONNECT

Digiturk beIN CONNECT

 

 

 

Filmleri, dizileri dilediğin zaman beIN CONNECT'le izlersin. Yapman gereken Digitürk'ü internete bağlamak ya da beIN CONNECT uygulamasını indirmek. beIN Connect internete bağlanan her Digiturk’lüde! 

 

 

beIN CONNECT ile dilediğin yerde, dilediğin zaman seninle!

 


En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, dilediğin zaman ve dilediğin derde beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

 

 

 

SİZ SEVDİKLERİNİZE İYİ BAKIN DİZİLERİ DİLEDİĞİNİZ ZAMAN beIN CONNECT'e  İZLERSİNİZ.

 

 

Digiturk'lüler yayın akışına bağlı kalmıyor. Tek tuşla beIN CONNECT'e bağlanıyor; filmleri, dizileri ve çok daha fazlasını diledikleri saatte izliyor.

 

 

SİZ ÇOCUKLA ÇOCUK OLUN FİLMLERİ DİLEDİĞİNİZ ZAMAN beIN CONNECT'e İZLERSİNİZ.
 
 
 
Digiturk'lüler yayın akışına bağlı kalmıyor. Tek tuşla beIN CONNECT'e bağlanıyor; filmleri, dizileri ve çok daha fazlasını diledikleri saatte izliyor.
 
 
 
beIN CONNECT'le Tekrar İzle!
 
 
 
Heyecanla takip ettiğiniz yerli dizileri, en sevdiğiniz programları beIN CONNECT ile TV'den, web'den, cepten ve tabletten, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz.
 
 
 
 
beIN CONNECT'le Size Özel
 
 
 
beIN CONNECT izleme alışkanlıklarınıza göre sevebileceğiniz içerikleri size önerir ve zaman kaybetmeden izlemenizi sağlar.
 
 
 
 
beIN CONNECT'le Baştan İzle!
 
 
 
Digiturk kanallarından izlediğiniz bir filmin ya da dizinin başını kaçırdıysanız, televizyonunuzun ekranında çıkan pencere üzerindeki “İzle’ye” basarak baştan izleyebilirsiniz.
 
 
 
 
beIN CONNECT'le Kaldığın Yerden Devam Et
 
 
 
Herhangi bir ekranda izlemeye başladığınız içeriği daha sonra televizyondan, web’den, cepten veya tabletten dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.
 
 
 
beIN CONNECT'le Uzaktan Kayıt
 
 
 
beIN CONNECT ile filmi, diziyi, programı evde olmasan da cep telefonu ya da tablet üzerinden izleme talimatı verebilir, uydu alıcınıza kaydedebilir, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
 
 
 
beIN CONNECT'le TV’ye Gönder
 
 
 
Akıllı telefonunuzdan izlemek istediğiniz içeriği seçin, sonra da beIN CONNECT’in benzersiz özelliği sayesinde, sadece tek bir hareketle televizyonunuza gönderin.
 
 
 
 
İhtiyacınız olduğunda akıllı telefonunuzdan kolayca sesini açıp ya da filmi durdurup,ileri-geri sarabilirsiniz, TV’nizi tamamen kontrol edebilirsiniz.
 
 
 
 
Web ve Mobilden İzle
 
 
 
 
beIN CONNECT’in web ve mobil uygulamaları ile Digiturk’ünüz dilediğiniz yerde sizinle.
Heyecanla takip ettiğiniz yerli - yabancı diziler, en sevdiğiniz programlar, 1000’in üzerinde zevkinize göre seçebileceğiniz film ve en çok izlenen canlı kanallar webte, cepte, tablette. Üstelik canlı yayınları 12 saate kadar geri alabilir ve gün içinde kaçırdığınız programlara ulaşabilirsiniz.
 
 
Digiturk beIN CONNECT
 
 
beIN CONNECT'le Neler İzleyebilirim?
 
 
 
Aksiyon mu seviyorsun yoksa romantik komedi mi? Yoksa canın eğlenceli bir animasyon filmi mi izlemek istiyor? 17 farklı kategoriden, her zevke uygun 1000’in üzerinde film burada!
 
 
Yerli Dizi
 
 
 
En sevdiğin dizinin başladığı saatte komşun mu geldi? Üzülme, yerli dizi kategorisinden istediğin dizi veya programı ne zaman istersen doya doya izleyebilirsin.
 
 
 
Yabancı Dizi
 
 
 
Dünyanın heyecanla takip ettiği en popüler 100’lerce yabancı dizi ne zaman istersen seninle.
 
 
 
Belgesel
 
 
 
Belgesel meraklılarına müjde! Doğa, yaşam, teknoloji, tarih ve daha birçok konuda birbirinden güzel belgeseller burada.
 
 
 
Çocuk
 
 
Çocuk uygulamasıyla birbirinden eğlenceli ve öğretici çizgi filmler, çocuk filmleri, masalları ve çok daha fazlası, yaşa göre filtreleme seçeneği ile, güvenle izleme keyfi burada.
 
 
 
beIN CONNECT'le Daha Fazlası
 
 
 
Video kliplerden, karaokeye, özet maç görüntülerinden hava durumuna eğlence ve yaşama dair birçok uygulama dilediğin zaman seninle!
 
 
 
beIN CONNECT'le Nasıl İzleyebilirim?
 
 
 
beIN CONNECT ile TV’den Nasıl İzlerim?
 
 
 
beIN CONNECT ile Web, Cep, Tabletten Nasıl İzlerim?
 
 
 
Ethernet kablosu ile
 
 
 
İnternet bağlantınızın aktif olduğundan emin olun, Ethernet kablonuzun bir ucunu Digiturk’e, diğer ucunu ise modeminize bağlayın beIN CONNECT’e giriş yapın
 
 
 
 
Kablosuz Erişim Noktası (KEN) ile
 
 
 
KEN kutunuzun içerisinde bulunan CD’yi bilgisayarına takın, KEN’i USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın Kablosuz internet şifrenizi girip KEN’e tanıtın. KEN’i bilgisayarınızdan çıkartıp ethernet kablosu ile Digiturk’ünüze bağlayın. beIN CONNECT’e giriş yapın.
 
 
 
 
Elektrik prizine takılan kablosuz erişim noktası (PLC) ile
 
 
PLC cihazınızın birini doğrudan prize takarak, Ethernet kablosu yardımıyla uydu alıcınıza bağlayın,  Diğer PLC cihazını prize takarak, ethernet kablosu yardımıyla modeminize bağlayın. Her iki erişim noktasındaki ışık yeşile dönünce uydu alıcınız kullanıma hazır olacaktır. beIN CONNECT’e giriş yapın.
 
 
 
Uydu alıcımı internete nasıl bağlarım?
 
 
 
 
Akıllı telefon
 
 
 
Akıllı telefonunuzdan Apple Store, Google Play Store veya Windows Phone Store’a girin. Arama kısmına “beIN CONNECT” yazın ve uygulamayı indirin.
 
Uygulamayı yükledikten sonra sağ üstteki giriş  alanına üyelik numaranı ya da Digiturk’e kayıtlı cep telefonu numaranı girerek şifren ile giriş yapabilirsin.Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, şifrenizi almak için şifremi unuttum bölümünü tıklayarak, cep telefonu numaranızı giriş yapıp, size gelen onay kodu ile şifre belirleyebilirsin.
 
 
 
 
 
Tablet
 
 
 
Akıllı telefonunuzdan Apple Store, Google Play Store veya Windows Phone Store’a girin. Arama kısmına “beIN CONNECT” yazın ve uygulamayı indirin.
 
Uygulamayı yükledikten sonra sağ üstteki giriş alanına üyelik numaranı ya da Digiturk’e kayıtlı cep telefonu numaranı girerek şifren ile giriş yapabilirsin.
 
Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, şifrenizi almak için şifremi unuttum bölümünü tıklayarak, cep telefonu numaranızı giriş yapıp, size gelen onay kodu ile şifre belirleyebilirsin.
 
 
 
Bilgisayar
 
 
 
 Masaüstü ve dizüstü bilgisayarından da beinconnect.com.tr adresine girin. Sağ üstteki giriş alanına üyelik numaranı ya da Digiturk’e kayıtlı cep telefonu numaranı girerek şifren ile giriş yapabilirsin. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, şifrenizi almak için şifremi unuttum bölümünü tıklayarak, cep telefonu numaranızı giriş yapıp, size gelen onay kodu ile şifre belirleyebilirsiniz.
 
 
 
 Sıkça Sorulan Sorular
 
 
 
 beIN CONNECT’le 1 ay film dizi hediye kampanyası nedir?
 
 
 
1 ay ücretsiz film dizi kampanyası beIN CONNECT uygulamalarına TV’den ilk kez giriş yapan Digiturk kullanıcıları için, giriş yapıldığı tarihten itibaren 1 ay süreyle geçerlidir.
 
  
  
Digiturk’üm beIN CONNECT özellikli mi, nasıl anlarım?
  
  
 
Digiturk’ünüz aşağıdaki modellerden biri ise beIN CONNECT özelliği bulunmaktadır.
   
   
DT-5103HD, DT-7103HD, DT-9102HD, DT-9103HD, DT-HY6100, HM-9502HD, HM-9503HD, HM-9504HD,  DT-HY6101, DT-9104HD, DT-5104HD, HM-9505HD, DT61440UHD
 
Digiturk’ünüz beIN CONNECT özellikli ise tek yapmanız gereken, uydu alıcınızın internete bağlı olduğundan emin olmaktır. 
 
 
 
beIN CONNECT ile HD yayın izleyebilir miyim?
 
 
 
 Evet. Uydu üzerinden alınan HD yayınları izleyebilirsiniz.
 
 
 
 
İzleyeceklerim internet kotamdan düşer mi?
 
 
 İzleyecekleriniz internet kotanızdan düşmektedir. Daha ekonomik bir izleme keyfi için beIN CONNECT’i kullanan kullanıcılarımıza kotasız internet öneriyoruz.
 
 
 
 İzlemekte olduğum filmin 15.dakikasına atlayabilir miyim?
 
 
 
Evet. Kumandanızdan tuşlama yaparak dilediğiniz dakikaya gidebilirsiniz.
 
 
 
 İzlemekte olduğum filmin 45.dakikasına atlarsam, kotamdan filmin 45 dakikası düşer mi?
 
 
  Hayır. Filmin 45. Dakikasına gidilmesi durumunda ilk 45 dakika değil; 45 dakikadan sonra izlenilen süre kadar kotanızdan düşmektedir.
  
  
  beIN CONNECT’de yer alan programları izlemek için nasıl bir internet bağlantım olmalı?
  
  
İzlediğiniz içerikler kotanızdan düşeceği için kotasız internet önerilmektedir. Ayrıca  internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesinde farklılık olabilmektedir. Bu sebeple min 2 mbps internet hızı önerilmektedir.
  
İnternet üzerinden izlenen içerikler izlenmeye başlandığında daha düşük video kalitesinden başlar, sonrasında internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesi  değişir.
 
 
beIN Sports uygulamasındaki haftanın gollerini, özet maç görüntülerini beIN Sports üyesi olmasam da izleyebilir miyim?
 
 
Evet beIN Sports uygulamasında yer alan içerikleri üyelik paketinden bağımsız olarak; tüm üyeler izleyebilmektedir.
 
 
Modem ve uydu alıcım birbirine çok uzak nasıl bağlantı sağlayabilirim?
 
 
Modem ve uydu alıcınız birbirine uzak ise KEN,PLC  kablosuz bağlantı aparatı ile bağlantı sağlayabilirsiniz.
 
 
Uydu alıcımı internete bağlayabilmek için internet aboneliğimi değiştirmem mi gerekiyor?
 
 
Hayır. Digiturk’ünüzü internete bağlamak için internet aboneliğinizi değiştirmenize gerek yoktur. Hizmetimizden  mevcut modeminizle Digiturk’ünüz arasında bağlantıyı sağlayarak yararlanabilirsiniz.
 
 
Digiturk’ümü internete bağladıktan sonra tüm yayınları internet üzerinden mi izleyeceğim?
 
 
 Hayır. Digiturk’ünüzü internete bağlama işlemini gerçekleştirdikten sonra, beIN CONNECT’ten seçtiğiniz içerikleri izlerken internet kullanıyor olacaksınız. Paketiniz dahilindeki mevcut kanallarınızı internete bağlanmadan izlemeye devam edebilirsiniz.
 
 
 beIN CONNECT nedir ve beIN CONNECT’le nerelerden izleyebilirim?
 
 
  Digiturk’ün üyelerine sunduğu; yayın akışına bağlı kalmadan, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden, Digiturk yayınlarını izleyebildiğiniz servistir. İsterseniz internete bağlanan beIN CONNECT ile yayın akışına bağlı kalmadan üyelik paketiniz dâhilindeki içeriklerden oluşan zengin içerik arşivine TV’nizden ulaşabilir; isterseniz beIN CONNECT’i indirerek cepten, tabletten ya da www.beinconnect.com.tr web sitemiz üzerinden yine üyelik paketiniz dâhilindeki içerikleri keyifle izleyebilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için Digiturk’e üye olmanız yeterlidir. Digiturk üyeliğiniz dışında herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.(beIN Sports canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını beIN CONNECT üzerinden takip edebilmek için Mobil Süper Lig  servisini aktif etmeniz gerekir. İçeriklerin tümüne sadece Türkiye sınırları içerisinden ulaşılabilmektedir.)
  
    beinconnect.com.tr adresinden giriş yap butonuna tıklayarak Digiturk üyelik numaranız veya cep telefonu numaranızla şifrenizi tuşlayıp giriş yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, şifrenizi almak için şifremi unuttum bölümünü tıklayarak, cep telefonu numaranızı giriş yapıp, size gelen onay kodu ile şifre belirleyebilirsiniz.
 
 
 
BOX OFFICE kategorisinde yer alan “Kirala-İzle” filmlerinin izleme süresi ne kadardır ve filmlere nereden ulaşabilirim?
 
 
BOX OFFICE kategorisinde yer al “Kirala-İzle” filmlerini kiralandıktan sonra 48 saat içerisinde dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz. 48 saat sonrasında aynı filmi izlemek istediğinizde tekrar kiralama işlemi yapmanız gerekmektedir. Filmlere Hesabım bölümü altında kiraladıklarım bölümünden ulaşabilirsiniz.
 
 
BOX OFFICE kategorisinde yer alan “Satın-Al İzle” filmlerinin izleme süresi ne kadardır ve filmlere nereden ulaşabilirim?
 
 
BOX OFFICE kategorsinde yer alan “Satın-Al İzle”  filmleri, satın alındıktan sonra ömür boyu sizinle olur. Filmlere Hesabım bölümü altında satın aldıklarım bölümünden ulaşabilirsiniz.
 
 
 
TV’ye gönder özelliğini kullanabilmek Digiturk’üm hangi modelde olmalı?
 
 
Bu özellik şu anda DT61440UHD, HY6100, HY6101, DT5103, HM-9505HD ve DT9103 modellerimiz tarafından desteklenmektedir. Yakın zamanda diğer modellerimize de eklenecektir. beIN CONNECT uygulama versiyonunuzun ise 3.0.0 ve üzeri olmalıdır.
 
 
Bu hizmet faturamda herhangi bir değişikliğe sebep olacak mı?
 
 
Hayır. Faturanızda herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

 

uye-ol
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 digiturkey.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
Digiturk digiturkey.comTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM