DigiturkÜye Ol 0(546)551 74 74
Digiturk Üyelik
 
Digiturk Digiturk Ek Servisler Digiturk beIN Box Office İzle Öde

Digiturk beIN Box Office İzle Öde

Digiturk beIN Box Office İzle Öde

 

Sadece İzlediğinizi Ödersiniz

 

Digiturk beIN İzle öde sistemiyle, gişe rekortmeni vizyon filmlerini Box Office'den seçerek izleyebilir, sadece izlediğinizi ödersiniz. Tüm DIGITURK üyeleri Box Office'den film kiralayabilir. 

 

Box Office filmi kiralamak için 3555’e gönderilen SMS’ler, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell : 1 TL, VODAFONE : 0,40 Kuruş, Avea : 0,80 Kuruş , Yurtdışı operatörleri kullanan aboneler için 8,7 KR/SMS olarak ücretlendirilir.

 

 

Digiturk beIN Box Office İzle Öde Filimleri Nasıl Alırım?

Box Office kanallarındaki filmleri kiralayabilirsiniz. 
• Uydu alıcınızı internete bağlayarak Dilediğin Zaman uygulamasındaki Box Office kategorisinden istediğiniz filmi kiralayabilirsiniz. 
• Online İşlemler Merkezi’nden seans seçimi yapabilirsiniz. 
• 201, 202, 203 nolu kanallarda yer alan şifreyi 3555’e gönderebilirsiniz. 

Filmler arasında seçim yapamayan, 201, 202 ve 203 nolu kanallardaki tüm filmleri izlemek isteyen Digiturk üyeleri Avantaj paketi ile ayda sadece 12 TL’ye üye olabilir.

 

Digiturk beIN Box Office İzle Öde

Avantaj paketi üyeliği kapsamında 201, 202, 203 No.'lu Box Office kanallarındaki tüm filmleri ücretsiz

 
 
FİYATLAR 
 
• Avantaj paketi ayda sadece: 12 TL/Taahütsüz
• Sabit fiyat garantisi!
 
 
DETAYLAR 
 
Avantaj paketi üyeliği kapsamında 201, 202, 203 No.'lu Box Office kanallarındaki tüm filmleri ücretsiz izleyebilirsiniz. İzleme hakkınız toplam 24 adet gösterim ile sınırlıdır. Söz konusu toplam izleme hakkınızı dilediğiniz Box Office kanalı ve film ile kullanabilirsiniz. Avantaj Paketine üye olmak için Ailenin Yıldızı paketine sahip olmanız gerekmektedir. Avantaj Paketinin aylık fiyatı 12 TL’dir. Avantaj Paketi için "AVANTAJ" yazıp 3555'e kısa mesaj gönderen üyeler pakete üye olur. Bu hizmet 3 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir. Avantaj Paketine üye olan abonelerimizin, 201, 202, 203 No.'lu Box Office kanallarından her bir film için kiralama işlemi yapması gerekmektedir. Bu üyelerimize kiralama işlemi yaptıkları Box Office filmleri için kampanyaları süresince ayrıca bir ücretlendirme yapılmaz. Box Office filmi kiralamak için 3555’e gönderilen SMS’ler; Turk Telekom ve Vodafone için 0,8 TL, Turkcell için 1 TL olarak ücretlendirilir. Faturalı hatlarda 2 sms'dir.
 
 
SIKÇA SORULAN SORULAR 
 
 
Taahütüm bozulursa ne öderim? 
Taahhütünüzün sonlandığı ay itibarı ile;
    • almış olduğunuz indirimlerin toplam bedeli,
    • kalan ayların toplam bedeli
seçeneklerinden hangisi sizin açısından daha avantajlı ise yalnızca bu tutar tarafınıza faturalanır.

 

 

uye-ol
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 digiturkey.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
Digiturk digiturkey.comTıkla Ara
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM